II Katowicki Radar Muzyczny

09 Marca 2017 roku

II Katowicki Radar Muzyczny

Druga odsłona cyklu spotkań dla przedstawicieli środowiska muzycznego

Druga odsłona cyklu spotkań przedstawicieli regionalnego środowiska muzycznego oraz osób zainteresowanych rozwojem katowickiej muzyki odbędzie się już 20 marca! Tym razem spotkanie dedykowane będzie zagadnieniu praw autorskich w muzyce. Wykład pt. „Co i kogo chroni prawo na muzycznym rynku – podstawowe zagadnienia” przeprowadzi sekretarz Zarządu Związku Artystów i Wykonawców STOART - Pan Wincenty Krawczyk. Druga część spotkania zostanie poświęcona na prezentacje gości oraz dyskusję.

Na spotkanie zapraszamy 20 marca o godzinie 17.30 do sali 211 w siedzibie instytucji Katowice Miasto Ogrodów na placu Sejmu Śląskiego 2.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem: natalia.zapala@miasto-ogrodow.eu lub za pomocą formularza znajdującego się na stronie http://bit.ly/2jwlnHL

Zachęcamy również do zgłaszania się z tematem wystąpienia na spotkaniu. Propozycje prezentacji prosimy przesyłać na adres: natalia.zapala@miasto-ogrodow.eu

Katowicki Radar Muzyczny to cykl spotkań skierowany do regionalnego i lokalnego środowiska muzycznego, podczas których podejmowane są tematy związane z muzyką, jak również dotyczące realizacji programu kreatywnego Miasta Muzyki UNESCO przez Katowice. To także platforma dyskusyjna dla tych, którzy pragną współtworzyć przestrzeń muzyczną miasta i regionu.

Wincenty Krawczyk – Sekretarz Zarządu STOART - Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i studiów podyplomowych w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej UJ w zakresie prawa autorskiego, prasowego i wydawniczego. Od ponad trzydziestu lat muzyk Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Od 2005 roku członek Zarządu ZAW STOART, od 2011 pełni funkcję sekretarza Zarządu. Jest także członkiem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków.