dekoracyjna

Warsztaty w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec Katowice

Kiedy: 11 grudnia, godz. 10.00 – 14.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, sala 211

Bilety: 20 zł (50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca) dostępne na Interticket.pl (TUTAJ) i w kasie Miasta Ogrodów (poniedziałek – piątek, 10.00 – 17.00)

• godz. 10.00-11.00 Ewelina Cieśla kontakt improwizacja
  • godz. 11.15-12.15 Angelika Karal / Łukasz Zgórka Polska technika tańca współczesnego
  • godz. 12.30-13.30 Sebastian taniec współczesny

Lekcje tańca współczesnego z zastosowaniem metody releasingu, techniki improwizacji w kontakcie oraz podstaw Polskiej Techniki Tańca Współczesnego autorstwa Jacka Łumińskiego.

Kochasz ruch i uwielbiasz tańczyć, ale nie wiesz co kryje się pod tymi terminami? Nie przejmuj się! Po warsztatach z Przestrzeniami Sztuki otworzysz się na fascynujący świat tańca współczesnego, zrozumiesz czym są sztuki performatywne oraz jakie możliwości dają taniec i ruch w połączeniu ze świadomym odbiorem własnej cielesności.

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Współorganizatorem programu w Katowicach jest Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego.