Infografika: FUTURE ARTIST – Pamiętniki Nomadów
Z cyklu podróży miejskich i międzymiastowych

Kiedy: 30.04.2022
Cel: odkrywamy świat grafiki
Zbiórka: ASP w Katowicach, ul. Koszarowa 19 (zbiórka przy wejściu do budynku), godz. 10.00

Z cyklu podróży miejskich i... międzymiastowych

Future Artist - Pamiętniki Nomadów

Kiedy: 30.04.2022

Cel: odkrywamy świat grafiki

Zapraszam na wspólną podróż do świata grafiki. Odwiedzimy pracownie Wydziału Projektowego ASP w Katowicach; następnie spotkamy się z doktorem sztuki Marcinem Hajewskim* związanym z Pracownią Druku Płaskiego ASP. Podczas warsztatów twórczych z dr Marcinem zbadamy czym jest medium graficzne, odkryjemy jego tajemnice oraz zapoznamy się z warsztatem druku płaskiego i  tradycyjnymi technikami litograficznymi.

Zapraszają Ewa Kokot i Dorota Pociask-Frącek (projekt Kultura / Natura, stypendium MKiDN)

Obowiązkowe zapisy: Ewa Kokot, ewa.kokot[at]miasto-ogrodow.eu, tel. 609 687 401.

*Marcin Hajewski - doktor sztuki. Zajmuje się grafiką, rysunkiem, fotografią. Od 2013 roku kierownik projektu badawczego, poświęconego algrafii i drukowi offsetowemu. Członek Komitetu Organizacyjnego 9. Triennale Grafiki Polskiej w Katowicach. Uczestnik licznych wystaw i przeglądów grafiki w Polsce i za granicą. Więcej informacji TUTAJ.